Počítadlo návštěv

 

 

pocitadlo

 


 

Pomáhejte s námi

 

 

 


 

 

 

 

 


 

Partner ve výživě našich psů

 

 


Jak nás můžete podpořit

FINANČNÍ PODPORA VÝCVIKU ASISTENČNÍCH A DETEKČNÍCH PSŮ


K jakému účelu slouží finanční dary a na jakou konkrétní věc může být použit právě Váš dar?

 • Nákup štěněte u osvědčeného chovatele - od 15.000 do 35.000 Kč
 • Nákup superprémiového krmiva Fitmin za zvýhodněnou cenu - 1 pytel za 600 až 900 Kč
 • Nákup výbavičky pro štěně (obojek, vodítko, vestička, misky, hračky, pelíšek) -  750 Kč
 • Běžné veterinární výdaje (očkování, odčervení a léčba běžných nezávažných onemocnění) - průměrně 6.000 Kč
 • Speciální veterinární vyšetření (echokardiografické vyšetření srdce, oftalmologické vyšetření očí, rentgenologické vyšetření pohybového aparátu a biochemické vyšetření krve) - 5.400 Kč
 • Kastrace - od 6.000 do 8.000 Kč

Celková cena jednoho vycvičeného a předaného psa dále zahrnuje cestovné předvychovatelů, plat a cestovné cvičitele, plat fundraisera pomáhajícího rodině se sháněním finančních prostředků na úhradu výcviku psa a další provozní náklady organizace.

 

V každém roce projde speciálním výcvikem dva až pět budoucích asistenčních psů a náklady na jejich výcvik jsou hrazeny z darů nadací, nadačních fondů, firemních a soukromých dárců a z prostředků úřadů práce jedná-li se o výcvik vodicích psů. Protože je kompletní cena asistenčního psa zhruba 350.000 Kč, pomáhá naše organizace budoucím majitelům asistenčních psů se sháněním prostředků a společnými silami se zatím vždy podařilo zajistit kompletní částku na výcvik každého psa.

 

Pokud se rozhodnete podpořit naše úsilí, můžete finanční dar zaslat na náš sbírkový účet číslo 2300402481/2010 nebo  přes bezpečnou darovací platformu Darujme.cz

 

Ke každé darované částce vám rádi vystavíme potvrzení o daru, které můžete uplatnit ke slevě na dani. Neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@pesprotebe.cz

V rámci obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), plným názvem Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), jehož cílem je výrazné zvýšení ochrany osobních dat občanů, nejsou dárci jmenovitě uváděni na webových stránkách organizace. V případě, že byste byli rádi uvedeni pod Vámi podpořeným projektem, zašlete nám prosím písemný souhlas s touto skutečností na e-mail info@pesprotebe.cz

 

MATERIÁLNÍ A HMOTNÁ POMOC PRO PSY V PŘEDVÝCHOVĚ A VÝCVIKU

V případě, že byste se rádi podíleli na chodu naší organizace, nechcete posílat peníze, ale je vám sympatické pomoci nějakou konkrétní věcí naše štěňátka ocení zejména:

 • hračky všech tvarů, velikostí a barev pro nácvik aportu a podávání
 • nerezové misky o objemu 1,8l
 • obojky a vodítka
 • pelechy velikostí vhodné pro střední a velké psy, pratelné v pračce
 • flexi vodítka pro psy od 20 do 45 kg

Pokud byste si nevěděli rady neváhete nás kontaktovat prostřednicvím e-mailu info@pesprotebe.cz nebo misa@pesprotebe.cz, rádi vám s případným výběrem pomůžeme.

Materiální pomoc lze zasílat formou balíku přímo na adresu sídla organizace:

Pes pro tebe, z.s.

Malířská 13

Praha 7 170 00

 

DOBROVOLNICKÁ ČINNOST

Pokud milujete psy, učíte se rádi nové věci a chtěli byste naší organizaci pomoci osobnější cestou než finanční nebo materiální podporou a podílet se aktivně na fungování Pes pro tebe, máme pro vás skvělou zprávu, protože stále hledáme do party nové předvychovatele štěňat.

 

FINANCOVÁNÍ VÝSTAVBY ZÁZEMÍ PRO VÝCVIK

Protože se v průběhu let náš spolek pomalu a jistě rozrůstá, začíná být stávající zázemí pro výcvik psů a setkávání dobrovolníků nevyhovující. Z toho důvodu hledáme nové prostory pro vytvoření vhodného zázemí pro aktivity naší organizace. Finanční příspěvek můžete zasílat na náš sbírkový účet 2300402481/2010 s variabillním symbolem 2000.

 

Všem, kteří se jakoukoliv cestou zapojí do chodu naší organizace velmi děkujeme a moc si vážíme vaší podpory!