Psi ve výcviku

 • Stránky: 1
 • Aram (X-Facktor Ever After)

  Dlouhosrstá kolie

  barva: zlatobílá

   

  Arama si předvychovala rodina jeho budoucí paničky a v létě 2019 nastoupil do speciálního výcviku pro asistenčního-canisterapeutického psa. Je to opravový medvídek a pod hromadou chlupů se ukrývá skvělý psí parťák, který bez problémů zvládá nové situace a s přehledem se začlenil i do domácnosti cvičitelky. Aram bude asistenčním psem pro 27letou Marušku, která má Downův syndrom a další přidružené zdravotní potížě. Financování Aramova výcviku přislíbila firma Mars Czech s.r.o., která i v předchozích letech zafinancovala výcvik některých asistenčních-detekních psů. Této spolupráce si velmi vážíme a za organizaci i rodinu Marušky moc děkujeme! Celý příběh Marušky naleznete zde.

 • Frodo (Faith of Power Bohemian Starlight)

  Zlatý retrívr

  barva: světle zlatá

   

  Doneslo se k nám, že je teď in dávat pomáhajícím štěňátkům jména po různých hrdinech z fantasy světa a tak nám nezbylo nic jiného, než se k této vlně připojit a dát našemu štěněcímu přírustku jméno postavy, která má vždy obrovskou chuť něco podnikat, prát se s nepřízní osudu a především pomáhat všem, kteří pomoc potřebují. Doufáme, že náš malý Frodo dostojí svému jménu a vyroste z něj skvělý psí pomocník. Frodo bude asistenčním-canisterapeutickým psem pro autistu Lukáška. V současné době je výcvik asistenčních psů hrazen z fianančních darů firemních i soukromých sponzorů a nadací. Příspěvkem na náš sbírkový účet 2300402481/2010 můžete Lukáškovi a jeho rodině již nyní pomoci se zafinancováním Frodova výcviku. Lukáškův příběh naleznete zde. Celková částka za výcvik Froda činí 230.000 Kč a k dnešnímu dni zbývá získat ještě 46.100 Kč.

  Na výcvik zatím přispěli:

  70.000 Kč z Nadace Život dětem

  35.000 Kč přislíbeno z Nadace Agel

  25.000 Kč z Nadace Vigo

  10.000 Kč z Nadace Naše Dítě

  15.000 Kč za sběr od žáků a přátel ZŠ Sázava

  5.200 Kč z Fondu EUROWAG firmy W.A.G.

  20.000 Kč od pana P. Galáše

  3.700 Kč od pana R. Proška

  Všem velmi děkujeme za podporu!

 • Scooby

  Goldendoodle

  barva: světle zlatá

   

  Scooby je světlejší ze dvou brášků, které jsme si dovezli do předvýchovy od kolegů ze Slovenska. Je to velký pohodář, nic ho nerozhodí a nepřestává nás udivovat, jak se vzhledem ke svému věku chová klidně. Scoobyho nastoupil v červnu 2019 do speciáního výcviku na roli budoucího asistenčního-canisterapeutického psa pro Zdeněčka a jeho rodinu. Financování výcviku, stejně jako u dalších budoucích psích asistentů, je plně hrazen klientem, respektive sponzory, které společně s rodinou hledáme a oslovujeme. Na Scoobyho výcvik můžete již nyní přispět i vy na náš sbírkový účet. Celkové náklady na Scoobyho výcvik činí 230.000 Kč a k dnešnímu dni zbývá 150.000 Kč. Zdeněčkův příběh naleznete zde.

   

  Na výcvik zatím přispěli:

  50.000 Kč od Hyundai Transys Czech s.r.o.

  20.000 Kč přislíbeno z Nadace J&T

  10.000 Kč z Nadace Naše Dítě

  Všem, kteří Scoobyho se Zdeněčkem podpořili moc děkujeme!

 • Stránky: 1