Psi ve výcviku

 • Stránky: 1
 • Barty (Ziggy Blue Aknel Top)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Bartyho jsme dostali jako dar od manželů Kyselových a od konce května 2018 se připravuje na dráhu budoucího detekčního psa pro klienta s diabetem.

 • Billy (Big Benn Gold Saffron)

  Krátkosrstá kolie

  barva: zlatá s bílými znaky

   

  Po dlouhé době jsme neodolali možnosti vycvičit toto poměrně exotické plemeno, které nese rysy ideálního psa pro naše účely. Krátkosrsté kolie jsou velmi inteligentní a citlivé, mají chuť pracovat, ale nebývají tak akční jako border kolie. Doufáme, že Billy svou povahou a pracovitostí naváže na kraťandy, které jsme již v minulosti vycvičili. Billy nastoupil v lednu 2019 do speciálního výcviku na vodicího psa pro naši klientku Hanku, která má již několikátého psího pomocníka a dříve měla právě krátkosrstou kolii.

 • Dino

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Dino je kříženec královského pudla a zlatého retrívra. Kožíšek má jako golden, barvu spíše pudlí. Dino v prosinci 2018 nastoupil do speciálního výcviku a čeká jej dráha vodicího psa.

 • Frodo (Faith of Power Bohemian Starlight)

  Zlatý retrívr

  barva: světle zlatá

   

  Doneslo se k nám, že je teď in dávat pomáhajícím štěňátkům jména po různých hrdinech z fantasy světa a tak nám nezbylo nic jiného, než se k této vlně připojit a dát našemu štěněcímu přírustku jméno postavy, která má vždy obrovskou chuť něco podnikat, prát se s nepřízní osudu a především pomáhat všem, kteří pomoc potřebují. Doufáme, že náš malý Frodo dostojí svému jménu a vyroste z něj skvělý psí pomocník. Frodo bude asistenčním-canisterapeutickým psem pro autistu Lukáška. V současné době je výcvik asistenčních psů hrazen z fianančních darů firemních i soukromých sponzorů a nadací. Příspěvkem na náš sbírkový účet 2300402481/2010 můžete Lukáškovi a jeho rodině již nyní pomoci se zafinancováním Frodova výcviku. Lukáškův příběh naleznete zde. Celková částka za výcvik Froda činí 230.000 Kč a k dnešnímu dni zbývá získat ještě 160.000 Kč.

  Na výcvik zatím přispěli:

  70.000 Kč od Nadace Život dětem

  Všem velmi děkujeme za podporu!

 • Kirby (Curacao Blue Segibo)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Kirby je velmi kontaktní, učenlivý a  správný bordeří kluk, který v listopadu 2018 nastoupil do speciálního výcviku budoucího vodicího psa pro naši dlouholetou klientku.

 • Stránky: 1