Psi ve výcviku

 • Stránky: 1
 • Charlie (Great Friend Bohemian Starlight)

  Zlatý retrívr

  barva: krémová

   

  Charlieho jsme si přivezli v prosinci 2019 jako 15ti měsíčního mlaďocha. Charlie byl mazlíčkem u rodiny, která se jej bohužel rozhodla ze závažných zdravotních důvodů darovat. Charlie je velmi učenlivý a vnímavý pejsek, který se od února připravuje na dráhu budoucího asistenčního-canisterapeutického pejska pro Štěpíka. Pomoci s financováním Charlieho výcviku můžete i vy.

   


 • Joy (Tanishtag Make a Note of That)

  Zlatý retrívr

  barva: krémová

   

  Život je plný výzev a tak jsme se v říjnu 2019 rozhodli postavit k jedné čelem i my. Majitelka Joy Clara pochází z Brazílie a nyní žije již druhým rokem v Praze kde studuje lékařskou fakultu Karlovy Univerzity. Clara po prožití tragického násilného činu trpí posttraumatickým syndromem, záchvaty úzkosti a agorafobií, které se po přestěhování do Prahy a úmrtí její asistenční fenky Mel zhoršily do té míry, že ji začaly omezovat v běžném životě. A v čem spočívá ona výzva?? Clara ještě nemluví plynně česky a tak je celý Joyn výcvik veden v angličtině. Výcvik Joy je specifický také svým formátem, kdy je Joy střídavě doma a v domácnosti trenérky, aby se mohla učit a zdokonalovat, ale zároveň nebyla příliš dlouho od své paničky, což by výrazně zhoršilo její stav.

  Děkujeme všem, kteří do toho půjdou s námi a pomůžou Claře opět si užívat život naplno!

   


 • Lenny

  Goldendoodle

  barva: světle hnědá

   

  Lenny nastoupil na konci března do speciální výcviku, kde se připravuje na dráhu asistenčního-canisterapeutického psa. Pokud se vše vydaří bude po splnění zkoušek pomáhat desítiletému Šimonkovi. Přečtěte si Šimonkův příběh a pomozme mu společně k pořízení psího kamaráda, který mu pomůže postavit se zase na nohy!

   

   

   

   

 • Stránky: 1