Psi ve výcviku

 • Stránky: 1
 • Charlie (Great Friend Bohemian Starlight)

  Zlatý retrívr

  barva: krémová

   

  Charlieho jsme si přivezli v prosinci 2019 jako 15ti měsíčního mlaďocha. Charlie byl mazlíčkem u rodiny, která se jej bohužel rozhodla ze závažných zdravotních důvodů darovat. Charlie je velmi učenlivý a vnímavý pejsek, který se od února připravuje na dráhu budoucího asistenčního-canisterapeutického pejska pro Štěpíka. Pomoci s financováním Charlieho výcviku můžete i vy příspěním jakékoliv částky na náš sbírkový účet číslo 2300402481/2010 s variabilním symbolem 140220.

 • Joy (Tanishtag Make a Note of That)

  Zlatý retrívr

  barva: krémová

   

  Život je plný výzev a tak jsme se v říjnu 2019 rozhodli postavit k jedné čelem i my. Majitelka Joy Clara pochází z Brazílie a nyní žije již druhým rokem v Praze kde studuje lékařskou fakultu Karlovy Univerzity. Clara po prožití tragického násilného činu trpí posttraumatickým syndromem, záchvaty úzkosti a agorafobií, které se po přestěhování do Prahy a úmrtí její asistenční fenky Mel zhoršily do té míry, že ji začaly omezovat v běžném životě. A v čem spočívá ona výzva?? Clara ještě nemluví plynně česky a tak je celý Joyn výcvik veden v angličtině. Výcvik Joy je specifický také svým formátem, kdy je Joy střídavě doma a v domácnosti trenérky, aby se mohla učit a zdokonalovat, ale zároveň nebyla příliš dlouho od své paničky, což by výrazně zhoršilo její stav.

  Pokud byste se chtěli spolu s námi zapojit do tohoto jedinečného projektu můžete přispět jakoukoliv částkou přes portál Darujme.cz

  Děkujeme všem, kteří do toho půjdou s námi a pomůžou Claře opět si užívat život naplno!

 • Xaja

  Kříženec labradorského retrívra

  barva: žlutá

   

  Xaja se k nám dostala úplnou náhodou od majitelů, kterým se v rodině projevila silná alergie na psí srst. Xajuška je zatím poměrně temperamentní, ale miluje mazlení a lidský kontakt. Xaja prošla testováním vloh pro práci detekčního psa a od února se připravuje jako budoucí asistenční-detekční pes pro Terezku. Náklady na výcvik Xaji budou zaplaceny ze sbírky na portále Darujme.cz, z charitativního tréninku pořádaného skupinou OneLife a většina nákladů na Ájin výcik bude uhrazena společností Mars Czech s.r.o.. Všem, kteří se na zaplacení Xajina výcviku podíleli moc děkujeme!

 • Stránky: 1