Psi ve výcviku

 • Stránky: 1
 • Batty (Back and Forth Axwell)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Batty se od listopadu 2019 připravuje ve speciálním výcviku na práci asistečního-balančního psa pro klientku Terezku. Terka již flatího pomocníka doma měla, a protože je toto plemeno její srdeční záležitostí, jsme moc rádi, že i jejím dalším psím pomocníkem bude moct být právě Batty. Celý Terčin příbeh si můžete přečíst zde, a v případě, že byste se rádi podíleli na financování výcviku Battyho můžete zasílat své dary na náš sbírkový účet s variabilním symbolem 012020 nebo přímo prostřednictvím portálu Darujme.cz zde. , Všem, kteří nám i našim klientům pomáhají moc děkujeme!

  Na výcvik Battyho zatím přispěli:

 • Dixie

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Dixie nastoupila v srpnu 2019 do speciální výcviku na vodicího psa pro naši dlouholetou kamarádku a nyní i budoucí klientku Aničku. Dixie je velmi přátelská, pracovitá a věříme, že bude Aničce skvělou pomocnicí i parťačkou.

 • Sony

  Goldendoodle

  barva: hnědá

   

  I tmavší pejsek, bráška Scoobyho již nastoupil do speciálního výcviku a čeká jej dráha asistenčního-canisterapeutického psa pro Marušku. Ten, kdo naše psy sleduje pravidelně ví, že Marušku, mladou dámu s Downovým syndromem, měl původně doprovázet pejsek Aram. Bohužel se u něj v zátěži projevily v chování některé prvky neslučitelné s prací asistenčního psa a rodině Marušky byl tedy jako náhrada nabídnut právě Sony. Je to pejsek vstřícný k lidem, ochotný pracovat a pomáhat svému člověku, a tak věříme, že i Marušce bude věrným přítelem, pomocníkem a parťákem do života.

 • Stránky: 1