Psi ve výcviku

 • Stránky: 1
 • Bender

  Pudl střední

  barva: hnědá

   

  Bender bude v blízké době skládat zkoušku asistenčního-canisterapeutického psa pro holčičku s poruchou autistického spektra. Celkové náklady na výcvik Bendera činí 230.000 Kč. Předem moc děkujeme všem, kteří na výcvik tohoto pejska přispějí!

 • Corny (Cornell Cassidy Kelečský poklad)

  Labradorský retrívr

  barva: žlutá

   

  Corny je v předvýchově u svého budoucího klienta Tomáše, kterému bude pomáhat jako detekční pes. Corny bude pátým detekčním psem pro diabetika vycvičeným naší organizací. Platba nákladů na Cornyho výcvik je předběžně přislíbena firmou MARS Czech republic s.r.o., která na konci roku 2017 již zaplatila kompletní výcvik jednoho z detekčních psů. Velmi si této pomoci vážíme!

 • Esetka (Ealing Eset Bashmar)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Esetka je budoucí asistenční fenkou pro Martinu. Je to zároveň štěně z odchovu Martininy chovatelské stanice a Martina si ji sama předvychovala. Martina se celý život věnovala výchově a výcviku psů a také se aktivně zapojovala do různých kynologických sportů. Martina trpí progradující roztroušenou sklerózou a nejen že již není fyzicky schopná věnovat se se svými psy naplno aktivitám, na které byla zvyklá. Vzhledem ke zhoršujícímu se stavu a předchozí spolupráci s naší organizací jsme se rozhodli Martinou dohodli, že si Esetku sama předvychová, aby mohla následně absolvovat speciální výcvik a mohla Martinu jako asistenční pes doprovázet všude, kde Martina psa potřebuje nejen jako fyzickou ale zejména psychickou podporu. Celkové náklady na výcvik Esetky činí 230.000 Kč. Na výcvik bylo předběžně přislíbeno:

  20.000 Kč z Nadace Jakuba Voráčka

  30.000 Kč z Nadace Leontinka

  100.000 Kč z Nadace Dobrý skutek

  Na výcvik Esetky zbývá sehnat 80.000 Kč. Všem sponzorům velmi děkujeme!

 • Stránky: 1