Psi ve výcviku

 • Stránky: 1
 • Arnie (Arnie od Bílé Enie)

  Zlatý retrívr

  barva: krémová

   

  Arnieho jsme si na začátku léta jako ročního psa přivezli do předvýchovy a začátkem října nastoupil do speciálního výcviku. Je velmi kontaktní a snaživý a s největší pravděpodobností ho čeká kariéra vodicího psa pro naši dlouholetou klientku Katku.

 • Izzy (Hurricane from Bohemian Starlight)

  Zlatý retrívr

  barva: krémová

   

  Izzy je třetím pejskem z chovatelské stanice Bohemian Starlight, který se bude připravovat na dráhu budoucího asistenčního psa. Izzy vypadá jako medvídek a i přes právě probíhající pubertu nastoupil v listopadu do výcviku, kde se bude připravovat jako asistenční-canisterapeutický pes pro Pavlíka s poruchou autistického spektra.

 • Joy (Tanishtag Make a Note of That)

  Zlatý retrívr

  barva: krémová

   

  Život je plný výzev a tak jsme se v říjnu 2019 rozhodli postavit k jedné čelem i my. Majitelka Joy Clara pochází z Brazílie a nyní žije již druhým rokem v Praze kde studuje lékařskou fakultu Karlovy Univerzity. Clara po prožití tragického násilného činu trpí posttraumatickým syndromem, záchvaty úzkosti a agorafobií, které se po přestěhování do Prahy a úmrtí její asistenční fenky Mel zhoršily do té míry, že ji začaly omezovat v běžném životě. A v čem spočívá ona výzva?? Clara ještě nemluví plynně česky a tak je celý Joyn výcvik veden v angličtině. Výcvik Joy je specifický také svým formátem, kdy je Joy střídavě doma a v domácnosti trenérky, aby se mohla učit a zdokonalovat, ale zároveň nebyla příliš dlouho od své paničky, což by výrazně zhoršilo její stav.

  Děkujeme všem, kteří do toho půjdou s námi a pomůžou Claře opět si užívat život naplno!

   


 • Tony

  labradoodle

  barva: černá

   

  Toník je mohutný černý pejsek, který je citlivý a trpělivý, ale zároveň také temperamentní a akční. Na podzim 2020 nastoupil na zkoušku do vodicího výcviku.

 • Stránky: 1