Psi ve výcviku

 • Stránky: 1
 • Bender

  Pudl střední

  barva: hnědá

   

  Bender bude v blízké době skládat zkoušku asistenčního-canisterapeutického psa pro holčičku s poruchou autistického spektra. Celkové náklady na výcvik Bendera činí 200.000 Kč. Na dofinancování výcviku chybí získat 85.300 Kč. Na výcvik Bendera zatím příspeli:

  77.500 Kč z Nadace Agrofert

  36.200 Kč z firmy Kapsch a zaměstnanecké sbírky

  1.000 Kč od pana Ivana Helcla

  Moc děkujeme všem, kteří se podíleli na financování výcviku tohoto pejska!

 • Dino

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Dino je kříženec královského pudla a zlatého retrívra. Kožíšek má jako golden, barvu spíše pudlí. Dino v listopadu nastoupil do speciálního výcviku a čeká jej dráha vodicího psa.

 • Esetka (Ealing Eset Bashmar)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Esetka je budoucí asistenční fenkou pro Martinu. Je to zároveň štěně z odchovu Martininy chovatelské stanice a Martina si ji sama předvychovala. Martina se celý život věnovala výchově a výcviku psů a také se aktivně zapojovala do různých kynologických sportů. Martina trpí progradující roztroušenou sklerózou a nejen že již není fyzicky schopná věnovat se se svými psy naplno aktivitám, na které byla zvyklá. Vzhledem ke zhoršujícímu se stavu a předchozí spolupráci s naší organizací jsme se rozhodli Martinou dohodli, že si Esetku sama předvychová, aby mohla následně absolvovat speciální výcvik a mohla Martinu jako asistenční pes doprovázet všude, kde Martina psa potřebuje nejen jako fyzickou ale zejména psychickou podporu. Celkové náklady na výcvik Esetky činí 230.000 Kč. Na výcvik bylo předběžně přislíbeno:

  20.000 Kč z Nadace Jakuba Voráčka

  30.000 Kč z Nadace Leontinka

  100.000 Kč z Nadace Dobrý skutek

 • Kirby (Curacao Blue Segibo)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Kirby je velmi kontaktní, učenlivý a  správný bordeří kluk, který v listopadu nastoupil do speciálního výcviku budoucího vodicího psa pro naši dlouholetou klientku.

 • Stránky: 1