Psi v předvýchově

 • Stránky: 1
 • Aram (X-Facktor Ever After)

  Dlouhosrstá kolie

  barva: zlatobílá

   

  Arama si předvychovává rodina jeho budoucí paničky. Je to opravový medvídek a pod hromadou chlupů se ukrývá skvělý psí parťák, který bez problémů zvládá nové situace a s přehledem se začlenil do party ostatních štěňátek v předvýchově. Aram bude asistenčním psem pro 26letou Marušku, která má Downův syndrom. V současné době je výcvik psů hrazen za pomoci soukromých i firemních dárců a nadací, již nyní můžete i Vy Marušce a její rodině pomoci s financováním výcviku příspěvkem na náš sbírkový účet.

 • Bady (Badian z Maršovského údolí)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Badýsek je aktuálně jediná borderka našem předvychovatelském týmu. Moc děkujeme skvělé paní chovatelce, která nám nabídla štěňátko do předvýchovy a byla tak moc hodná, že si jej také nechala u sebe o měsíc dýl a s přípravou pro jeho budoucí život odvedla skvělou práci. Aktuálně už je Bady v předvýchově v Praze a jako správná borderka dává své předvychovatelce pořádně zabrat :)

 • Baku (Xento Bonny Dux)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Baku je v předvýchově u rodiny svého budoucího klienta, kde bude v dospělosti pomáhat jako asistenční-canisterapeutický pes. Stejně jako jeho bráška Ori je to velmi milé a zvídavě štěňátko, které si velmi rozumí s dětmi.

 • Batty (Back and Forth Axwell)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Batty přijel do předvýchovy na konci května 2018. Má typickou veselou, přátelskou a hravou flatí povahu. Battyho čeká dráha detekčního psa pro diabetika Jamese. Vzhledem k časové náročnosti a nezbytnosti přítomnosti asistenta výcviku a odborného konzultanta se částka za výcvik detekčního psa vyšplhá na 250.000 Kč. Náklady na výcvik jsou i pro detekční psy hrazeny za pomoci nadací a firemních a soukromých dárců. Battymu můžete již nyní pomoci příspěvkem na náš sbírkový účet. Za Battyho i jeho budoucí rodinu předem moc děkujeme všem, kteří se budou na financování podílet. Více informací o Jamesovi zde.

 • Dixie

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Dixie je po dlouhé době holčičím miminkem v předvýchově. Dixie vypadá spíše jako štěňátko retrievera a jsme moc zvědaví, jestli si do života přinese povahové i pracovní vlastnosti po obou rodičích, jak retrívrovi tak královském pudlovi.

 • Falco (Falcons Flight Kelečský poklad)

  Labradorský retrívr

  barva: žlutá

   

  Falco je mladou nadějí a pokračovatelem úspěšných labradorů Bertyho a Cornyho, kteří jsou oba detekčními psy. Falco je zatím ještě malý a jeho osud je tedy brzo předpovídat, ale jeví se jako príma psí kluk, který by to mohl výcvik dotáhnout až úspěšného konce.

 • Frodo (Faith of Power Bohemian Starlight)

  Zlatý retrívr

  barva: světle zlatá

   

  Doneslo se k nám, že je teď in dávat pomáhajícím štěňátkům jména po různých hrdinech z fantasy světa a tak nám nezbylo nic jiného, než se k této vlně připojit a dát našemu štěněcímu přírustku jméno postavy, která má vždy obrovskou chuť něco podnikat, prát se s nepřízní osudu a především pomáhat všem, kteří pomoc potřebují. Doufáme, že náš malý Frodo dostojí svému jménu a vyroste z něj skvělý psí pomocník. Frodo bude asistenčním-canisterapeutickým psem pro autistu Lukáška. V současné době je výcvik asistenčních psů hrazen z fianančních darů firemních i soukromých sponzorů a nadací. Příspěvkem na náš sbírkový účet 2300402481/2010 můžete Lukáškovi a jeho rodině již nyní pomoci se zafinancováním Frodova výcviku. Lukáškův příběh naleznete zde.

 • Ori (Xaro Bonny Dux)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Ori je jedním z flatích brášků, které jsme si v Pes pro tebe nadělili jako předčasný vánoční dárek. Je to typické flatí miminko, hravé, zvídavé a milující práci s člověkem.

 • Scooby

  Goldendoodle

  barva: světle zlatá

   

  Scooby je světlejší ze dvou brášků, které jsme si dovezli do předvýchovy od kolegů ze Slovenska. Je to velký pohodář, nic ho nerozhodí a nepřestává nás udivovat, jak se vzhledem ke svému věku chová klidně.

 • Sony

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Tmavší pejsek, bráška Scoobyho si užívá předvýchovu v krásné přírodě Krkonoš. V předvýchově mu kromě náhradní maminky pomáhají také dvě psí kamarádky.

 • Čejs (Czejn Chasse Bailey Ray)

  Královský pudl

  barva: apricot

   

  Čejs už je roční chlapák, který levou zadní zvládá nástrahy města a se svou předvychovatelkou si užívá také spoustu volnočasových aktivit.

 • Stránky: 1