Počítadlo návštěv

 

 

pocitadlo

 


 

Pomáhejte s námi

 

 

 


 

 

 

 

 


 

Partner ve výživě našich psů

 

 


Psi v předvýchově • Stránky: 1
 • Artík (Amiko Arthur Koro de Oro)

  Zlatý retrívr

  barva: světle zlatá

   

  Artík je bráška Marvina. Pobyl si u pár týdnů déle ve své rodné chovatelské stanici a užíval si řádění se sestřičkou, maminkou a celou rodinou. Na začátku června již však i pro Artíka nastal čas odjet do předvýchovy. Tohoto psího medvídka můžete s předvychovatelkami potkávat v Praze.

 • Elliot (Elliot Victoria aurea in corde)

  Zlatý retrívr

  barva: krémová

   

  Elliot je prvním novým štěňátkem roku 2024. Je to velmi kontaktní a přátelské goldení miminko, které si užívá mazlení a poznávání všeho nového.

 • Emmet (Emmet New Line Treasure)

  Labradorský retrívr

  barva: žlutá

   

  Emmet přijel do předvýchovy na konci září 2023. Je to velmi milý pejsek typické labradoří povahy. Emmet doprovází svou paničku při studiu na VŠE v Praze, ale se zbytkem rodiny jej můžete potkat v Luštěnicích či Mladé Boleslavi.

 • Flox (Flox MyDoodles)

  Labradoodle

  barva: černá

   

  Se Slovenska k nám do předvýchovy v polovině přijeli také dva labradoodlí bráškové. Oba jsou celí černí, srst mají každý jinou. Floxík má srst delší a kudrnatou. Je velmi to velmi kontaktní, zvídavý a nebojácný kluk. S jeho předvychovatelkou jej nyní budete moci potkávat v Praze.

 • Gobi (Feon MyDoodles)

  Labradoodle

  barva: černá

   

  Gobi je druhým labradoodlím chlapečkem, kterého jsme si přivezli ze Slovenska. Srst má kratší a rovnou, takže je od sebe s Floxem dobře rozeznáme. Gobi je spíše rozvážný, ale také velký pohodář. V předvýchově jej můžete potkávat v Ústí nad Labem.

 • Majlo (Miky Viktorčin sen)

  Labradorský retrívr

  barva: černá

   

  Majlo je další labradoří posila našeho týmu, tentokrát s černým kožíškem. Majlo je živější, ale velmi kontaktní štěně, které spolu s jeho předvychovateli můžete potkat v Praze.

 • Marvin (Amiko Marvin Koro de Oro)

  Zlatý retrívr

  Barva: světle zlatá

   

  Marvin je usměvavý goldení medvídek, který přijel do předvýchovy v polovině května. Jeho maminka se aktivně věnuje canisterapii, a tak má Marvin všechny předpoklady zvládnout práci vodicího nebo asistenčního psa. Marvina můžete v rámci předvýchovy potkávat ve Veselí nad Lužnicí.

 • Rony (Quattro Bohemia Luxyvett)

  Flat coated retrívr

  barva: hnědá

   

  Roník je třetím flatíkem z chovatelské stanice Bohemia Luxyvett, který se u nás bude připravovat na dráhu psího pomocníka. Věříme, že bude stejně úžasný, jako jeho starší "sourozenci" Bailey a Orbet. Rony má typickou flatí povahu, je milý, velmi kontaktní a stále veselý. S jeho předvychovatelkou jej můžete potkávat v Praze.

 • Rudy (Kit Ledové Moře)

  Labradorský retrívr

  barva: zlutá

   

  Naše předvychovatelské řady doplnil také další žlutý labradoří kluk. Rudy je mladý pejsek, který je tak nadšený do učení nových věcí, že možná strčí do kapsy leckterého staršího parťáka z naší smečky :-) Rudyho s jeho předvychovatelkami můžete potkávat v Praze.

 • Číro (Florian Silarillion)

  Labradorský retrívr

  barva: tmavě žlutá

 • Stránky: 1